Skip to Content

Pre tých, vďaka ktorým to funguje

História značky Pattex

Pattex

Pattex je spoľahlivý partner, ktorý umožňuje koncovým používateľom rásť na ďalšiu úroveň zručností vďaka silnej podpore so šikovným lepením a jednoduchému návodu.

Produkty Pattex sú dostupné vo viac ako 50 krajinách - pod početnými sesterskými značkami v závislosti od regiónu, ktoré sa líšia iba názvom a dizajnom, ale nie technológiou alebo logom. Napríklad v Mexiku sa produkty nazývajú 'Resistol' a v Kanade ich zase spotrebiteľ pozná ako "LePage". V Nemecku sa adhezívna sila Pattexu v posledných niekoľkých desaťročiach zovšeobecnila. Ak niekto alebo niečo "lepí ako lepidlo", Nemci majú tendenciu hovoriť, že "lepí ako Pattex".

PROFESIONÁLNE

Od roku 1956 je Pattex profesionálnou silnou lepiacou silou pre remeselníkov a stavebné práce. Pattex poskytuje najvýkonnejší rad pre všetky montážne, lepiace a opravárenské práce - vždy poskytuje správne riešenie - zaručený profesionálny výsledok.

SPOTREBITEĽ

Pattex patrí do najvýkonnejšieho radu lepidiel s jednoduchou a pohodlnou aplikáciou pre všetky domáce lepiace práce, montáže a opravy v najvyššej kvalite.

O SPOLOČNOSTI HENKEL
O Pattexe
Poslanie

Posilniť a inšpirovať kreatívcov & tvorcov komplexným spôsobom na odhalenie ich plného potenciálu

 

O Pattexe
Hodnoty

Vynaliezavosť
Podporujeme, inšpirujeme a vedieme našich koncových užívateľov vďaka hlbokému porozumeniu ich potrieb. Všetko, čo by mohli na svojej ceste potrebovať, je ľahko dostupné (intuitívne a plug+play rozhranie - žiadne prekážky v prístupe alebo čase obmedzenia) a "na dosah ruky" - bez ohľadu na to, akú úroveň zručností majú alebo čo potrebujú. A ak ešte nemáme riešenie, tak ho nájdeme.

Tvorivá mentalita
Sme presvedčení, že tvorivá mentalita môže uvoľniť neočakávané sily a možnosti, a preto podporujeme a povzbudzujeme všetkých tvorcov.

 

O Pattexe
Sľuby

Dať našim používateľom pocit dôvery k svojim schopnostiam a zručnostiam, a tak ich pripraviť na dosiahnutie ďalšej úrovne, nechať sa inšpirovať a pustiť sa do nových ambicióznych projektov s lepšími výsledkami tým najefektívnejším spôsobom.

 

Spoločnosť

Henkel pôsobí globálne s vyváženým a diverzifikovaným portfóliom. Spoločnosť zaujíma popredné pozície so svojimi tromi obchodnými jednotkami v priemyselných aj spotrebiteľských podnikoch vďaka silným značkám, inováciám a technológiám.

Henkel Adhesive Technologies je globálnym lídrom na trhu lepidiel vo všetkých priemyselných segmentoch na celom svete. Henkel Consumer Brands zastávajú vedúce pozície v kategórii vlasovej kozmetiky a v kategórii pracích prostriedkov a starostlivosti o domácnosť na mnohých trhoch po celom svete.

Spoločnosť Henkel bola založená v roku 1876 a obzerá sa za viac ako 140 rokmi úspechu. V roku 2021 Henkel vykázal tržby vo výške viac ako 20 miliárd eur. Spoločnosť zamestnáva po celom svete asi 53 000 ľudí tvoriacich zapálený a rôznorodý tím, ktorý spája silná firemná kultúra, spoločný cieľ a zdieľané hodnoty. Ako uznávaný líder v oblasti udržateľnosti zaujíma Henkel popredné miesta v mnohých medzinárodných indexoch a rebríčkoch. Preferované akcie spoločnosti Henkel sú uvedené v nemeckom akciovom indexe DAX.

Ďalšie informácie o spoločnosti Henkel nájdete na www.henkel.sk.

Pre viac informácií o Adhesive Technologies navštívte: Adhesive Technologies (henkel.sk)

Mohlo by vás tiež zaujímať